Mekanik Bakım Hizmetleri

0

ALMAÇ OPEL – Mekanik Bakım Hizmetleri :

Aracınıza yaptıracağınız periyodik bakımlar araçlarınızı sorunsuz, güvenli bir biçimde kullanabilmenizi ve araç garantisinin size sağlayacağı faydalardan sonuna kadar yararlanmanızı sağlayacaktır.

Bakım ve onarımlarda kullanılan parçalar orijinal opel ileri teknoloji ve mühendislik bilgisi ile üretilen parçalardır. Servisimizde kullanılan bu parçalarımızın, üretimden aracınıza takılmasına kadar olan süreçte birçok noktada kalite kontrolü yapılmaktadır.

Ayrıca araçlarınızda orijinal yedek parça kullanılması yüksek verimi alabilmeniz için çok önemlidir. Fakat müşteri tercihlerine göre alternatif olarak kaliteli yan sanayi ürünlerini tavsiye etmemek ile birlikte müşteri onayı dahilinde kullanmaktayız. Tüm bunlara ek olarak servisimizde aracınıza yapılacak olan mekanik her türlü işlem konusunda uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.

Değerli müşterilerimiz aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere ve deneyimli uzman personeli ile kaliteli hizmet anlayışı ile ALMAÇ OPEL –  Özel Opel servisine teslim edebilirsiniz.