Mekanik Bakım Hizmetleri

0
Chevrolet Mekanik bakim hizmetleri

Chevrolet Mekanik bakim hizmetleri

ALMAÇ OPEL – Chevrolet Mekanik Bakım Hizmetleri :

Chevrolet aracınıza yaptıracağınız periyodik bakımlar araçlarınızı sorunsuz, güvenli bir biçimde kullanabilmenizi ve araç garantisinin size sağlayacağı faydalardan sonuna kadar yararlanmanızı sağlayacaktır.

Bakım ve onarımlarda kullanılan parçalar orijinal Chevrolet ileri teknoloji ve mühendislik bilgisi ile üretilen parçalardır. Servisimizde kullanılan bu parçalarımızın, üretimden aracınıza takılmasına kadar olan süreçte birçok noktada kalite kontrolü yapılmaktadır.

Ayrıca araçlarınızda orijinal yedek parça kullanılması yüksek verimi alabilmeniz için çok önemlidir. Fakat Chevrolet müşteri tercihlerine göre alternatif olarak kaliteli yan sanayi ürünlerini tavsiye etmemek ile birlikte müşteri onayı dahilinde kullanmaktayız. Tüm bunlara ek olarak servisimizde aracınıza yapılacak olan mekanik her türlü işlem konusunda uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.

Değerli müşterilerimiz aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere ve deneyimli uzman personeli ile kaliteli hizmet anlayışı ile ALMAÇ OPEL – Özel Chevrolet servisine teslim edebilirsiniz.