Elektrik / Elektronik Bakım Hizmetleri

0
Chevrolet-Elektrik-Elektronik-Bakim

Chevrolet-Elektrik-Elektronik-Bakim

ALMAÇ OPEL – Chevrolet Elektrik / Elektronik Bakım Hizmetleri :

Chevrolet  gelişen teknoloji ile birlikte araçların elektrik sistemleri de gelişme göstermektedir.  Araçlarınızın elektrik donanımının bakımı ve tamiri konusunda uzman personelimiz tarafından eksiksiz yapılmaktadır. Klima bakımı, klima gazı dolumu, aydınlatma, marş motoru, şarj dinomosu ve tüm elektriksel donanımların tamiri, motor beyini, abs beyini ve tüm beyin tamirleri ve bunun yanında dikkat etmeniz gereken ŞARJ ve MARŞ sistemleri genellikle periyodik arızalar vermektedir.

Chevrolet ürünleri bilgisayarlı test cihazı ile bu sistemler kontrol edilerek gerektiğinde parça değişimi veya bakımları yapılmaktadır. AKÜ ve AKÜ ŞARJ sistemi dikkat edilmesi gereken oto parçaları arasındadır.

Alternatörlerin verimi aracımızın performansını yükseltir. MARŞ sistemindeki aksamalar, aracımızın yolda kalmasına neden olur. Bu alanda uzman personelimiz, elektrik sistemleri hasarlı araçlara kısa sürede ve en etkin çözümü sunmaktadır.

Chevrolet Özel Servisi İZMİR 6. Sanayi Sitesinde sizlere Chevrolet araçlarını ile ilgili olarak tüm servis hizmetlerini sunmaktadır.